понеделник, 19 юли 2010 г. 13:15 ч.

Русо гладно няма

И Ивена стана блондинка

Blife.bg

И Ивена стана блондинка

снимки: signal.bg, aramusic.bg

Фолк певицата Ивена вече не е с разпознаваемото ярко червено, а премина на брега на блондинките.

ivena_rusa_01Ивена смени червения цвят с рус, въпреки че именно червеното я направи разпознаваема за феновете. Сега се подвизава като блондинка и е много щастлива от промяна. Певицата на "АРА Мюзик" споделя, че още преди две години е искала да смени цвета си, но тогава продуцентите й не били съгласни. Сега обаче промяната е факт, но как се възприема тя от феновете?

Критично! Почиателите на поп фолк коментират, че Ивена е била една от малкото певици, която е наистина различна от масата. А още повече, че русите тонове ще я слеят с останалите изпълнителки и вече няма да има своята идентичност. Но както се казва, всеки има нужда от промяна, а и винаги червените коси могат да се върнат!

Източник: www.aramusic.bg

BLife.bg не носи абсолютна никаква отговорност за изразените от читателите/потребителите мнения и/или коментари. Всеки читател/потребител, който публикува мнение и/или коментар под публикация/статия в BNews.bg като свободен посетител, или чрез регистрацията си от Фейсбук, декларира, че се съгласява с Общите условия за ползване на сайта BLife.bg. ВИЖТЕ ТУК!

loading...

Коментари

  • estati - 00:26, 21 юли

    rodi me mamo t1pa as 6te se izrusa

Напиши коментар

Коментари